Exit
+48/ 693 -479 -610
weselenaczasie@gmail.com

* Szybko * Profesionalnie * Zawsze na czas *

• JAK PRACUJEMY
Profesjonalizm świadczonych przez nas usług, współpraca jedynie ze sprawdzonymi podwykonawcami i nasza dyspozycja dla Was przez cały okres przygotowań to gwarancja niezapomnianych chwil tego ważnego wydarzenia.

Krok 1 – Poznanie oczekiwań

Indywidualna współpraca z Konsultantem Ślubnym najczęściej rozpoczyna się od ankiety. Dzięki niej, przyszły ślubny doradca pozna oczekiwania i gusta narzeczonych.


Krok 2 – Harmonogram działań

Jeśli zdecydujemy się na pracę z Konsultantem Ślubnym, to drugim krokiem jest sporządzenie harmonogramu działań. Wspólnie z doradcą określamy, kiedy będą wykonywane dane prace, ile będzie kosztował poszczególny element, kto jest wykonawcą lub dostawcą. Dzięki harmonogramowi działań jest małe prawdopodobieństwo, że o czymś zapomnimy. Poza tym, dzięki spisanej liście działań współpraca z Konsultantem jest ułatwiona.


Krok 3 – Wybór dostawców i wykonawców

Kiedy harmonogram działań jest już ustalony, Konsultant Ślubny w odpowiednim momencie będzie się do Was zgłaszał z prośbą o wybór dostawców i wykonawców poszczególnych usług (m.in. wybór sali, fotografa, florystki).


Krok 4 – Kontrola wydatków

Krok 4 jest niejako krokiem, który będzie wisiał nad nami przez cały okres planowania uroczystości. Zadaniem Konsultanta Ślubnego jest przygotowanie i aktualizacja kosztorysu ślubnego na bieżąco. Cały czas mamy wgląd do zaplanowanych i poniesionych wydatków. Na każdym etapie (o ile jest to jeszcze możliwe) można zmieniać zaplanowane wydatki. Konsultant Ślubny musi przecież trzymać się ustalonych finansów.


Krok 5 – Konsultant od wszystkiego

Konsultant Ślubny – jeśli sami nie mamy na to czasu – przygotuje i wyśle za Nas zaproszenia, przygotuje winietki, karty menu oraz podziękowania dla przybyłych gości. To on zajmie się przygotowaniem i organizacją najmniejszych szczegółów, o których Narzeczeni nie zdają sobie sprawy.


Krok 6 – Jak w zegarku

Najważniejszym sprawdzianem dla Konsultanta Ślubnego jest dzień uroczystości ślubnej oraz weselnej. To w tym dniu, podczas kilku- lub kilkunastu godzin bierze on na siebie całą odpowiedzialność za przebieg i dogranie wszystkich elementów podczas uroczystości. Dla Wedding Planner’a uroczystość zawsze rozpoczyna się na dzień przed. To właśnie wtedy musi mieć potwierdzone wszystkie ustalenia z Nami, jak również z dostawcami odpowiedzialnymi za kwiaty, samochód, tort, dekoracje i wszystkie inne dodatkowe elementy uroczystości.


Krok 7 – Scenariusz

Na kilka tygodni przed uroczystością ślubną i weselną Narzeczeni wraz z Konsultantem Ślubnym ustalają dokładny przebieg uroczystości. To dzięki scenariuszowi Konsultant Ślubny będzie Nas informował w odpowiednim momencie o przygotowaniu się np. do sesji z rodzicami, krojenia tortu, podziękowań dla rodziców czy atrakcji weselnych. Dzięki takiemu doradcy Państwo Młodzi mogą całkowicie oddać się w wir zabawy i nie myśleć o kolejnych punktach imprezy.

Kontakt :
Marcin Malinowski
Telefon : +48/ 693-479-610
E-mail: weselenaczasie@gmail.com